22-10-2017 05:46
Nawigacja
· Home
· Pobierz
· Forum
· Linki
· Napisz maila
· Archiwum
· Galeria
· Szukaj

· Świadectwa
· Dodaj świadectwo
Harambee
Harambee - ale o co chodzi?
SENS-UCO
O sensie UCO, czyli....
Stare Zasoby

Archiwum
Nauczania
Tapety
Stara Księga Gości
Czytania

czytania na każdy dzień
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 205
· Najnowszy użytkownik: DHawk
Ankieta
Czy gdyby nasza strona bardziej "żyła" to czy chętniej zaglądał/a byś na nią?

Tak
Tak
86% [6 głosów]

Nie
Nie
0% [0 głosów]

Nie wiem
Nie wiem
0% [0 głosów]

Może
Może
14% [1 głos]

Wolę inne portale
Wolę inne portale
0% [0 głosów]

Jest nie potrzebna
Jest nie potrzebna
0% [0 głosów]

Ogółem głosów: 7
Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Rozpoczęto: 08-10-2011 12:13

Archiwum ankiet
stat4u
Zobacz temat
 Drukuj temat
Oferty wyjazdów letnich 2009.
Gabriel
Służba, Misja, Nauczanie

[img]http://img21.imageshack.us/img21/4236/household.jpg[/img] is not a valid Image.

Standing in the GAP

Przez ostatnie 10 lat Kairos wysyła młodych z całego świata, aby służyli tam, gdzie są potrzebni. . Ich pomoc obejmuje różne zajęcia- od pracy z biednymi po ewangelizację na uniwersytetach. GAP year to rok Kairosu: Służby, Misji i Nauczań związany z bezcennym doświadczeniem życia w innej kulturze. Miejsca, w których organizowany jest GAP year to Azja, Ameryka Łacińska, USA , a w naszym regionie: Lueven, Dublin, Belfast i Londyn.

Przyjmujemy zgłoszenia na GAP year w roku 2010.
---------------------------------

Bible Week 2009 - Lueven

[img]http://img21.imageshack.us/img21/7864/bibleweek.jpg[/img] is not a valid Image.

Tegoroczny Tydzień Biblijny odbędzie się w nowym centrum Kairosu - miasteczku studenckim Lueven w Belgii. Bible Week, to dzielenie się i pogłębianie życia duchowego oraz zawieranie nowych przyjaźni z 50 studentami z całej Europy. W tym roku witamy znów Dr Dana Keatinga z Sacred Heart Seminary w Detroit.

Koszt: około £120 plus podróż

Data: 25 r11; 30 Lipca

Plan Kairosu na lato 2009
Leuven

Program Językowy...

...czyli 10 dni intensywnego przebywania ze sobą oraz 40 godzin kursu języka angielskiego prowadzonego przez wykwalifikowanych nauczycieli TEFL. Kursy będą prowadzone na dwóch poziomach: początkującym i średnio zaawansowanym. Hiszpanie, Polacy i Rosjanie są szczególnie mile widziani Wink Mamy 14 wolnych miejsc.

Data: 15 - 25 Lipca

Koszt: około £270 plus podróż do Lueven

Monachium

Base for Mission - Podstawy ewangelizacji

Uczestnicy, zamieszkali w dwóch domach r11; męskim i żeńskim, odbędą trening ewangelizacyjny i poprowadzą trzydniowe szkolne rekolekcje ewangelizacje dla niemieckich licealistów. Język niemiecki jest mile widziany, choć niekonieczny. Maksymalnie 12 uczestników.

Data: 29 Czerwca r11; 6 Lipca

Koszt: około s64;125 (£110) plus podróż do Monachium

Moskwa

Serving the Word -Posługa Słowa

Mała grupa spędzi kilka dni w Moskwie poznając prawosławną wspólnotę Hosanna i uczestnicząc w organizowanych przez nią rokrocznie Rekolekcjach Biblijnych. Zajmą się około 40 osobową grupą młodych. Maksymalnie 5 uczestników.

Data: 29 Czerwca r11; 11 Lipca
Koszt: około £150 plus podróż (ok. £300)

Glasgow

Servant Mission

Grupa młodych ludzi zajmie się ewangelizacją poprzez pomoc biednym i potrzebującym w Glasgow i okolicach. Ten wyjazd jest na razie planowany, nie wiadomo jeszcze czy się odbędzie.

Data: 2r11; 9 Lipca - TBC

Koszt: około £65 plus podróż do Glasgow

Irlandia

Sumer Madness / Urban Soul

Tegoroczna konferencja ewangelizacyjna dla młodzieży Summer Madness, znów zgromadzi w Belfaście setki młodych. Nasza grupa będzie uczestniczyła w konferencji, a następnie pojedzie do Dublina na Urban Soul.

Data: SM: 3-7 Lipca; USoul: 7-11 Lipca

Koszt: SM: £65; USoul: £125 plus podróż do Belfastu

Uganda

Student Worker Training Conference

Od wielu lat pracujemy ze wspólnotą Emmaus z Ugandy. W tym roku grupka 6 osób poprowadzi tam tydzień rekolekcyjny dla studentów. Będzie to połączenie studium biblijnego i praktycznych nauczań o życiu we wspólnocie.

Data: 12-21 lipca

Koszt: około £150 plus podróż (ok. £800)

Liban

Misja w Aleppo

Z doświadczenia wiemy, że ten wyjazd będzie dużym wyzwaniem. Nasza grupa, składająca się z 12 Europejczyków, wyląduje w Bejrucie, skąd zostanie od razu przewieziona, razem z 40 Libańczykami, do grupy chrześcijańskiej z którą współpracujemy w Aleppo w Syrii. Oba zespoły będą zaangażowane w prowadzenie seminarium (Missionary Seminar) i projektów towarzyszących (Service Project). Ten wyjazd będzie intensywnym i gorącym doświadczeniem w jednym z naszych największych środowisk ewangelizacyjnych.

Data: 1-11 Sierpnia

Koszt: około £125 plus podróż (ok. £400)

Oferta 2.
[img]http://img18.imageshack.us/img18/2651/kairos.th.jpg[/img] is not a valid Image.

Informacje i zapisy:

Barbara Ligus

piotrligus@interia.pl

(kontakt tymczasowy)

-----------------------------------------
Edytowane przez Gabriel dnia 23-01-2010 19:02
Kontakt: gabrielgoluszek@gmail.com

pawil
Hmm szkoda ze Bible Week 2009 - Lueven jest w trakcie naszych rekolekcji...
Zresztą funt stoi grubo ponad 5, nie tak jak pod koniec zeszłych wakacji 4.... Ceny są zabójcze...

Kasiunia
ja jade do MonachiumSmile Smile probuje jeszcze wyciagnac kogos z mojej wspolnoty w niemczech, ale nie wiem czy sie to uda finansowo. Moze by ktos z Was jeszcze pojechal??Smile znajomosc niemieckiego nieobowiazkowa, zreszta jak co to moge tlumaczyc, nie ma problemuSmile
Mysle ze to bedzie ciekawe przezycie (chociaz chyba troche ciezkieSmile ) , bo w Niemczech chyba troche malo ludzi wierzy w Boga. Przydaloby sie to zmienic. Zachecam, zachecamSmile
a swoja droga fajnie brzmi "niemieckich licealistow"SmileSmile w Niemczech nie ma liceumSmile ale przynajmniej kazdy wie o co chodziSmile
Pozdrawiam <><
<--- pat i mat ;]

Gabriel
Hehe. Wink Rzeczywiście, ale nie ja układałem.

Przypominam, wszystkie info u cioci Basi Ligus. ;]
Kontakt: gabrielgoluszek@gmail.com

gogol
ja przetłumaczyłam "gimnazjalistów" Wink w angielskiej wersji jest "high school students" Smile
Edytowane przez gogol dnia 06-03-2009 19:21

Kasiunia
wiem, wlasnie wczesniej, jeszcze przed umieszczeniem tego na stronie, sie moja mama smiala, ze tego sie za bardzo nie da poprawnie przetlumaczyc Smile
<--- pat i mat ;]

Kasiunia
ojej, przepraszam, ze chyba wyslalam 2 razy, ale mi napisalo, ze wczesniej tego nie wyslalo!
<--- pat i mat ;]

emma
No nie, nie mogę, Kasiuniu, już Cię nawet propozycja wyjazdu do Libanu nie rajcuje, tylko Monachium.. W domyśle: germanizacja na całego- nie poznaję Cie, całe szczęście, że zanim będziesz ze mną w pięknym Krakoffie studiować [no, jeżeli ja sie dostanę, w co wątpię coraz bardziej z racji mojego lenistwa] będziemy Cie rok spolszczać ;) Marne pocieszenie ale zawsze. Właśnie, tak się teraz otaczamy propozycjami zagranicznych wyjazdów, a w tym roku rekolekcje dwa razy. Dla mnie jednak Polska- piorytet. Mimo wszystko;)

Kasiunia
phi!! pewnie ze chce jechac do Libanu!!!!!!!! ale raczej wole wybrac kraj do ktorego moge pojechac. Lubi sie to co ma, no nie?PfftPfftPfftPfft
PozdrawiamSmile
i wcale sie jeszcze kompletnie nie zgermanizowalam, widzisz ze pisze po polsku!!!PfftPfft
<--- pat i mat ;]

pawil
Kasia, jak możesz to wyedytuj ten drugi post żeby był pusty, bo takie samy posty pod sobą kiepsko wyglądają. Jak się napisało to trudno, ale popraw ile możesz :-)

Kasiunia
ech... wiem ze jestem glupia jak chodzi o komputery, ale nie mogr tego wyedytowac bo nie umiem:/ Jak go robie pustego to mi wyskakuje informacja ze jest blad bo post jest pusty!!
<--- pat i mat ;]

anja
Smile hallo Smile
oto link do strony, o której wspomniał dzisiaj John przy okazji mówienia o 'STANDING IN A GAP'- jest na niej lista wspólnot Miecza Ducha, polecam:
http://www.swordofthespirit.net/communities.html
marana tha<><
w avatarku abstrakcja autorstwa Johna Robinsona Wink polecam: www.johnmichaelrobinson.co.uk Smile

Asia Ligus
Ale superSmile Dzięki, Anju :*

kohutka
oo super wreszcie coś konkretnegoWink
ale niestety kasy nie mam... na studia trza zbierać;p
pozdro<><
<><

kohutka
tzn konkretnego o tych wyjazdach.
<><

Przejdź do forum:
Logowanie